• II miejsce Martyny Bronowickiej w konkursie "Oswajanie lektur"

• Serdecznie gratulujemy Martynie Bronowickiej zajęcia II miejsca w konkursie "Oswajanie lektur" - edycja 1 - wolontariat edukacyjny. Wkrótce na stronie fundacji "Wybieram wiedzę" można będzie przeczytać rozprawkę Martyny z tematu

Charles Dickens, „Opowieść wigilijna” fragment

Jaki ty masz powód, żeby być wesołym? Ty, biedaku? [...]

- A jaki ty masz powód, żeby być ponurym, wuju? Ty, bogacz?

Rozważ w rozprawce czy radość i szczęście jest zależne od zasobności portfela?

• Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2022

• Niechaj nadchodzące święta
              Bożego Narodzenia
              Będą radosne, zdrowe i miłe,
              A Nowy Rok przyniesie
              Spełnienie najskrytszych marzeń
              I realizację wszelkich planów.

życzy Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SP im. Wincentego Witosa w Węgrach

• Szkolna Szlachetna Paczka

• W ostatnim tygodniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji zorganizowanej przez nasz szkolny Wolontariat "SZKOLNA SZLACHETNA PACZKA". Zainteresowanie było naprawdę duże i zebraliśmy duzo żywności. Serdecznie dziękujemy rodzicom i uczniom za wsparcie. Nasze pracownice wolontariuszki wreczyły w piątek (po uprzednim spakowaniu) pokaźne paczki osobom potrzebującym w Węgrach. Obdarowani byli bardzo zaskoczeni!! Szkolny Wolontariat w Węgrach nie gada tylko działa :)! DZIĘKUJEMY WSZYTSKIM, którzy przyczynili się do czynienia dobra :)

• zDolny Ślązak Historia - kwalfikacja Martyny Bronowickiej do etapu wojewódzkiego

• Brawo, Martyna !

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczennica klasy VIII naszej szkoły, Martyna Bronowicka, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu ,,zDolny Ślązak" z historii. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów Dziękujemy również Oli Falkowskiej i Kamilowi Dawidowiczowi, którym zabrakło niewiele punktów, aby także uzyskać kwalifikacje. Dziękujęmy również opiekunowi p. Barbarze Sasak za zaangażowanie i przygotowanie uczniów do konkursu :)

• "HO HO HO czy są tu jakieś grzeczne dzieci..." - MIKOŁAJKI 2021

• Uczniów naszej szkoły odwiedził dziś Święty Mikołaj wraz ze swoją świtą:) przyniósł super prezenty:) a w ramach lekcji mnóstwo fajnej zabawy. Dziękujemy uczniom i opiekunowi Wolontariatu p. M. Maziarz oraz opiekunom SU oraz wszystkim nauczycielom za zorganizowanie dziejszej zabawy.